Doprava a platba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím
 

Doprava a platba


Pro přepravu zásilek využíváme služeb přepravních společností PPL a TOPTRANS. U každého druhu zboží máme nastavenou přepravní službu. Tzn, že se vám při objednávce automaticky zobrazí společnost, která přepravu daného výrobku zajišťuje. Je to z důvodu toho, že například Toptrans se specializuje na zásilky vyšší hmotnosti. Granitové dřezy a velké spotřebiče zasíláme vždy přepravní službou Toptrans.

Doprava na našem eshopu je nad 5000 Kč zdarma po celé České Republice. U vybraných výrobků je doprava zdarma již u nižších částek (výrobky jsou označeny ikonkou "Doprava zdarma")

 

Ceny přepravy:


PPL

Platba dobírkou           149 Kč
Platba převodem         109 Kč

Při platbě předem získáte také slevu ve výši 2% z hodnoty zboží.


TOPTRANS

Platba dobírkou           199 Kč
Platba převodem         160 Kč

Při platbě předem získáte také slevu ve výši 2% z hodnoty zboží

Dopravné se nesčítá. Pokud objednáte více výrobků najednou účtuje se pouze jedno přepravné.
 

Doprava a platba Slovensko
 
 
 Dopravné nad 220€ zdarma. Platba probíhá v eurech dle aktuálního kurzu.
 
PPL dobírka                                200 Kč
TOPTRANS dobírka                   300 Kč
 

 

Pokyny pro převzetí zboží:

PPL


U společnosti PPL po zaplacení přebíráte zboží. Pokud je obal poškozen sepište s řidičem zápis. V případě, že bude zboží poškozeno zásilku nepřebírejte.
Pokud je obal v pořádku, zboží si doma v klidu překontolujete. Pokud by snad bylo nějakým způsobem poškozeno, kontaktujte nás nejpozději do 2 dnů od převzetí zásilky.


TOPTRANS

U společnosti TOPTRANS je zákazník povinen zboží překontrolovat při převzetí. Na pozdější reklamace škod způsobených přepravou nemůže být brán zřetel. Řidič je povinen počkat než si zboží převezmete. Zvláště pak upozorňujeme na doručování granitových dřezů. Granitové dřezy jsou monitorovány po celou dobu přepravy a proto jsou k zákazníkům dodávány v rozlepeném obalu. V případě, že bude zboží poškozeno, zásilku nepřejímejte.

 

Obě přepravní společnosti mají sledovací systém, pomocí kterého můžete vaši zásilku sledovat. V den odeslání zboží vám bude na váš email uvedený při objednávce doručeno číslo zásilky a odkaz na stránky kde je možné zásilku sledovat. Doprava a platba

Zpět